Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Черв 2012

Ольга Касьянова запрошує на Чемпіонат з футболу «ЄВРО ЧЕ-2012»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

«У нас тут своє Євро!». Під таким гаслом уже цієї суботи, 16 червня,  о 10 годині на стадіоні Водної станції відбудеться Чемпіонат з футболу «ЄВРО ЧЕ-2012». Учасниками гри будуть команди черкаських рокерів, журналістів, «богеми» та партнерів фесту (футбольної команди «Урожай» з міста Корсунь-Шевченківський).

За рокерів гратимуть Антон Асташкін («Shizostereo»), Макс Шелудько («Goodfelles»), Тарас Улитко («Соловей Мукусев»), Антон Сердитий («4F!LMS») та Артем Осичнюк (Спів братів). На лаві запасних - Віктор Лихолай («Збіг Обставин»), Андрій Головко («Бесконечность») та Рома Чорний («Папарацци»). До команди ЗМІ увійшли  Слава Лопушанський (ТРК «РОСЬ»), Євген Артеменко (радіо «DALMATIN»), Максим («Черкаський Спорт»), Віктор Борисов («Провінція») та представник прес-служби мерії Ігор Волошин, який буде воротарем.

 

564333 303249633101882_1011371766_n 1

 

«Я радий з того, що в Черкасах серед інших фестивалів, починаючи з кулінарних і закінчуючи мистецькими, організовують і футбольний. Приємно, що організатори насичують це багатьма подіями, зокрема вечірнім рок-концертом. Я виступатиму на відповідальній позиції - воротар. Нещодавно ми радились з товаришами, і за нашими попередніми оцінками ми намагатимемось здобувати перемогу. Я сам люблю футбол і спорт. Також займаюсь аматорським футболом», - розповів НародUA голова Черкаської обласної організації Народного Руху України, журналіст, історик та викладач  Ігор Волошин.

 

До «богеми» організатори зарахували директора комунального підприємства «Дирекція парків» Олександра Радуцького, депутата Черкаської міської ради і громадського діяча Нарека Казаряна, художника Олександра Шепенькова, поета, конферансье, переможця програми «Давай одружимось» Олексія Юріна та чемпіона світу із сучасних танців Ярослава Сухенка.

 

«Люблю грати у футбол. Очікую отримати купу задоволення від гри та від спілкування. Завжди вірю у перемогу», - запевнив директор КП «Дирекція Парків» Олександр Радуцький.

 

Команда партнерів фестивалю «Урожай» (м. Корсунь-Шевченківський)  поки що, не подала список своїх учасників, однак відомо, що тренером буде Олег Кузьменко. Коментатором футбольної гри виступить Олег Кукса («Молодь Черкащини», ТРК «ВІККА»).

 

«Футбольний Чемпіонат «ЄвроЧе – 2012» - це бажання вивести фестиваль за рамки музики. Жодна гра не об'єднує краще, ніж футбол. Тим паче, в період Євро–2012, все більше людей захоплюються цією грою. І так як дуже хочеться, щоб ми всі такі різні ставали ближчими, ми гратимемо трьома різними командами, які є аматорами. Протистоятиме їм футбольна команда партнерів фестивалю «Урожай». Я від душі вірю, що буде весело, видовищно та азартно. Тому всіх запрошую відвідати гру та повболівати за наших», - підсумувала організаторка проекту Ольга Касьянова.

 

Нагадаємо, що 16-17 червня у парку «Ювілейний» проходитиме рок-фест «SOUNDЧе», який теж організувала неперевершена Ольга Касьянова, за що їй дяка і респект;)

 

 

Фото filmi-onlain-smotret-besplatno.ru та зі сторінки Ольги Касьянової у соціальній мережі «Фейсбук»

Поділіться з друзями: