Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лют 2015

«Океани» представили новий концертний кліп «На небі»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

14 лютого, у день, коли, здавалося, червоний колір та цукерки заполонили світ, "Океан Ельзи" презентував свій новенький концертний відеокліп на пісню "На небі".

Святослав Вакарчук ще у 2000-му році розповів про своє ставлення до пісні приблизно так:

- Це одна з моїх улюблених пісень. Дуже енергетично сильна. Ритм такий жорсткий, дуже фанковий . І я там співаю - суміш реггей і української народної музики. Ну, і красивий приспів, мені моторошно подобається.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

До відео увійшли кадри, які були відзняті 21 червня 2014 року на НСК «Олімпійський». Саме того дня відбувався історичний концерт, присвячений 20-річчю «Океан Ельзи».

 

bfgbfgfbdgvikyujrgbkjtyhegwenjbnfbrhswerwrgwefdfbyjhfhf

ewrfh

 

Режисер концертного відеокліпу - відомий український кліпмейкер Віктор Придувалов, який відомий своїми роботами для такий гуртів, як ТНМК, Тартак, Плач Єремії, Green Grey, Esthetic Education, Бумбокс, Marakesh, Quadragesima та інших.

Сам Віктор Придувалов говорив про кліпмейкерство так:

- Наше кліпмейкерство знаходиться на досить високому рівні порівняно із закордонним. Коли я говорю “закордонним”, то маю на увазі не російське кліпмейкерство, а дійсно європейське. Весь світ виробляє це як для зовнішнього продукту. Ми на це дивимось і вчимось. А всередині країни там так само, як в нас колись робила, наприклад, “Територія “А”: все дуже просто і примітивно. Вони витрачають великі кошти тільки заради того, щоб краще продаватись в світі, і ми виховані саме на цих зразках. Але те, що виробляється всередині України, є набагато якісніше в порівнянні навіть із тим, що виробляється в Англії чи Америці, до прикладу.

 

На думку багатьох шанувальників гурту, саме Віктор Придувалов є автором найкращих кліпів "Океану Ельзи". Прем’єрне відео вже зараз можна побачити на офіційному каналі гурту в YouTube.

 

А найпалкіші вболівальники, які вже побували «На небі», з нетерпінням чекають 26 лютого, коли всі бажаючі зможуть побачити у кінотеатрах країни 20 пісень історичного концерту ОЕ на НСК "Олімпійський" у Києві, що відбувся 21 червня минулого року.

До концерту увійшло 20 композицій гурту, серед яких - «Відчуваю», «Кавачай», «Друг», «На небі» та інші. А документальний фільм до 20-ліття групи, за словами авторів, можна буде побачити вже восени цього року, також в кінотеатрах країни.

 

 

Фото - скріншоти з відео

Поділіться з друзями: