Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лист 2012

Одарич розповів, чому у нього не склалося з Радуцьким

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Найшла коса на камінь. Міський голова Черкас пояснив, чому директора комунального підприємства "Дирекція парків" виключили з фракції Вільних демократів у Черкаській міській раді.

За словами мера, це питання вже давно стояло на порядку денному. Його навіть ставили на голосування, проте не вистачило одного голосу.

 

"Зараз це питання назріло кілька місяців тому, але поки тривали вибори і Олександр Романович займався виборами, це питання не піднімалося, щоб не створювати йому якихось додаткових перешкод", - розповів Сергій Одарич.  

 

За його словами, Радуцький ніколи не був повноцінним членом команди.

 

"Він розглядав команду як інструмент досягнення особистої мрії – стати народним депутатом України. Він її для себе визначив три роки тому і працював на реалізацію цієї мрії", - наголосив мер Черкас.

 

Наостанок Сергій Одарич зауважив, що в нього є певні претензії до Радуцького як до керівника комунального підприємства.

 

"Ми завершуємо зараз аудит усіх комунальних підприємств. У нас були питання по "Дирекції парків", коли кілька тижнів аудитори не допускалися на підприємство, їм не надавалася інформація. Плануємо в середині грудня провести публічні звіти керівників підприємств, у тому числі й на підставі даних аудиту. Мені здається, що "Дирекції парків" можна було б ефективніше використовувати ресурси. Принаймні, за останній рік я не бачу якогось прогресу. Якщо ви пригадаєте, наскільки динамічно розвивалися наші парки 5 років тому, то зараз рік будують два туалети і ніяк не можуть їх добудувати", - підсумував Одарич, так і не відповівши на питання щодо того, чи залишиться Радуцький і надалі директором "Дирекції парків".

 

Фото: tmfoto.ru

Поділіться з друзями: