Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2012

«Неугодних» кандидатів будуть знімати - Мамалига

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У середині жовтня «неугодних» владі кандидатів в народні депутати на виборах-2012 будуть знімати з перегонів. Про це заявив депутат Черкаської міськради Володимир Мамалига.

«Є інформація в нашому штабі, що ЦВК все таки буде використовувати методику зняття неугодних кандидатів. Найбільш неугодних кандидатів будуть знімати з перегонів. Це буде ближче до середини жовтня», - зазначив Володимир Мамалига.

 

Оскільки саме провладні кандидати формували окружні виборчі комісії і, на думку пана Мамалиги, саме вони сформують найближчим часом і дільничні виборчі комісії в Черкасах, то влада матиме додаткову можливість фіксувати  уявні «порушення», виносити попередження і знімати кандидатів, знаючи, що кандидат набирає обертів.

 

«Уже не росте рейтинг провладних кандидатів. Він зупинився і не росте вже десь тижнів два-три. Є ще великий відсоток людей, які не визначилися, але ці люди визначаться не в сторону влади. Тому що якщо яйця в магазині місяць назад коштували 4,5 грн, а зараз - дев'ять, а бензин на заправках подорожчав вже на гривню, то цей рейтинг буде не на сторону влади. Не залишається іншого механізму, як ламати через коліно. Будуть шукати як. Випустилася листівка яка-небудь, - взяли ці листівки і тупо прийняли рішення, далі - в суд і в ЦВК. Два попередження, і - зняття. Далі будемо судитися по 20 років... », - такий сценарій змалював Володимир Мамалига.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему