Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Бер 2016

Найбільша спортивно-патріотична гра “Гурби-Антонівці” об’єднає молодь з усіх регіонів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

5-8 травня молодь з усіх регіонів України збереться у лісі на межі Тернопільської та Рівненської областей. На місці історичної події — бою УПА проти НКВС у квітні 1944 року — проходитиме найбільша спортивно-патріотична гра України “Гурби-Антонівці”, яка чотирнадцятий рік поспіль збирає більше 400 молодих людей.

За місяць від початку реєстрації організаторам теренової гри подано вже 300 анкет, затверджено 130 учасників.

“Традиційно найбільше учасників - з Тернопільщини, Сумщини, Львівщини та Київщини. Але ми хочемо бачити на грі представників кожної області, прагнемо розширити географію: недаремно ж одним з завдань є саме єднання країни на “Гурбах-Антонівцях””, - говорить Іван Кізюк, керівник проекту.

Тож організатор заходу, “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, пропонує першим десятьом затвердженим учасникам з кожної області мінімальну суму організаційного внеску.

Окрім цього, мешканцям прифронтової зони (Крим, Харків, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон) та АР Крим внесок є ще меншим - 50 грн.

Також важливо, що молоді з Лівобережної та Південної України компенсується вартість проїзду. За словами Івана Кізюка, це додатково стимулюватиме молодь приїхати на “Гурби-Антонівці”.

Дізнатися більше і стати учасником: gurby.org.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему