Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Бер 2012

На Вербну неділю черкащан безкоштовно кататимуть у новому транспорті від корпорації «Богдан»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

7 та 8 квітня за ініціативи корпорації «Богдан» у Черкасах відбудуться громадські слухання. Вони проходитимуть на Соборній площі. Виробники автотранспорту  представлятимуть громаді міста свої автомобільні напрацювання. Черкащанам покажуть автобуси великої і середньої місткості та тролейбуси.

Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, таким чином міська влада Черкас спільно із корпорацією «Богдан» проводить громадські слухання, щоб жителі Черкас могли визначитися, який вид громадського транспорту найбільш прийнятний для нашого міста.

 

«Корпорація «Богдан» виставить на площі автобуси та тролейбуси. Кожен житель Черкас зможе, як кажуть, на власні очі, подивися на той транспорт, який в подальшому може курсувати містом. Ми навіть організуємо кілька поїздок на новому транспорті, щоб черкасці відчули різницю», — розповів начальник управління вуличної інфраструктури та транспорту Віталій Дядченко.

 

За його словами, міська влада прагне, щоб вибір щодо виду і параметрів громадського транспорту зробили саме жителі Черкас, а не виконавчий комітет чи депутати міської ради. Лише за результатами громадських слухань мерія визначатиме, який транспорт курсуватиме містом.

 

Нагадаємо також, що нещодавно відбувався конкурс на 12 автобусних маршрутів. Жоден із перевізників, який подав документи на участь у конкурсі, не виконав умов, що висувала міська влада. Мерія вимагала від транспортників, щоб вони використовували на маршрутах автобуси із рівнем викидів Євро-4, великої місткості і з низькою підлогою. Перевізники подали на конкурс свої «старі» автобуси з рівнем викидів, який не перевищує Євро-2. У них є рік, аби замінити автопарк.

 

Фото: riamotor.ru

Поділіться з друзями: