Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Серп 2012

На Соборній площі Черкас треба відновити пам’ятник Леніну – рішення суду

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Київський апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення Соснівського районного суду від 20 грудня 2011 року, тож якщо виконком Черкаської міської ради погодиться з цим рішенням і не звертатиметься до Вищого адміністративного суду, то на Соборній площі Черкас знову височітиме пам’ятник Леніну.

За словами голови Черкаської обласної організації Комуністичної партії України Віктора Роєнка, рішення апеляційного суду є справедливим.  

 

«Абсолютно не було доказової бази, а лише порушення Конституції і законів України при прийнятті рішення виконкому про знесення пам’ятника. У них, звичайно, є право звернутися до Вищого адміністративного суду, але якщо з правової точки зору, то це треба мати якусь незрозумілу надію, щоб Вищий адміністративний суд відповідно прийняв їхню касаційну скаргу і прийняв позитивне рішення. Тому Одаричу і виконкому краще б виконати рішення двох судів. Бо все одно вони програють суд», - сказав Віктор Роєнко.

 

Нагадаємо, що пам’ятник Леніну в Черкасах демонтували ще наприкінці 2008 року. Ініціатором судового розгляду став прихильник Комуністичної партії Микола Гуріненко, який подав до суду на виконком Черкаської міської ради, вимагаючи визнати рішення про демонтаж незаконним та повернути пам’ятник на центральну площу міста. У свою чергу, після позитивного рішення Соснівського районного суду міський голова Черкас Сергій Одарич запевнив, що Ленін не повернеться на Соборну площу міста.

 

Фото Анни Тарасової

Поділіться з друзями: