Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Трав 2012

На контейнерах для сміття з'являться спеціальні датчики

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Тривають зустрічі міського голови Черкас Сергія Одарича із городянами. Цікаво, що сам мер називає їх «зустрічами з виборцями».

Сергій Одарич уже звітувався у міському центрі розвитку та в спеціалізованій школі № 28. НародUA побував учора, 23 травня, на звіті мера у приміщенні актової зали Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

 

od zal

 

Перед початком зустрічі усім роздають газету, в якій можна прочитати про всі досягнення міської влади. Наклад видання – 90 тисяч примірників. У залі близько 70 людей. 70 % із них – працівники мерії (керівники департаментів, комунальних підприємств, працівники прес-служби тощо).

 

Формат звіту традиційний. На початку зустрічі керуючий справами Черкаського міськвиконкому Микола Кудрявцев попереджає присутніх, що дійство триватиме півтори години, тому бажано чітко формулювати свої запитання. Перші 40 хвилин Сергій Одарич виголошує вступне слово (власне звіт). Після цього черкащани ставлять свої питання. Охочих подискутувати з мером небагато – лише три людини. Ще одне питання мер читає із записки, яку йому передали.

 

Риторика «виборців» – дороги, тротуари, проблеми ОСББ, матеріальна допомога... Запитують і про контейнери для сміття у приватному секторі.

 

«Ми плануємо на початку наступного року видати усім власникам ще по одному контейнеру для збору біологічних відходів, які можна буде потім переробляти на газ. І після цього ми зможемо нараховувати оплату за фактично використаний контейнер. Крім того, ми передбачили облаштування датчика на контейнерах, який буде фіксувати кількість сміття. Але ця система буде працювати десь через два роки. Раніше ми просто технічно не готові цього зробити», - запевнив Сергій Одарич.

 

od vystup

 

Наостанок мер пропонує на базі літературного театру, який діє при університеті імені Богдана Хмельницького та на базі Будинку культури імені Кулика створити повноцінний театр.

 

«Бо це добре, що в нас є академічний театр, але хочеться, щоб театральне життя міста трішки активнішим було», - говорить Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що мер Черкас проведе ще три зустрічі з городянами. Сьогодні – у Черкаському державному технологічному університеті, а також 28 травня – у спеціалізованій школі № 33 та 29 травня – у Східноєвропейському університеті економіки та менеджменту.

 

Фото Анни Тарасової, НародUA

Поділіться з друзями: