Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Серп 2012

На «Черкасиводоканалі» не працює лабораторія, що перевіряє якість води (ОНОВЛЕНО)

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Через відключення адміністративної будівлі комунального підприємства «Черкасиводоканал» від електроенергії не працює лабораторія, яка перевіряє якість води.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

За його словами, Водоканал знову відключають від електропостачання.

 

«Ми вже мали перший випадок відключення. Дуже неприємна ситуація, коли адміністративне приміщення Водоканалу було відключене від електропостачання. Там ситуація така, що борг Водоканалу перед ПАТ «Черкасиобленерго» становить 5,4 мільйони гривень, але тариф по водопостачанню, який затверджується у Києві, є збитковим. Його сьогоднішній розмір – це приблизно 65 % від собівартості водопостачання та водовідведення. Підприємству вдається функціонувати навіть із таким збитковим тарифом, але різниця в тарифах, яку заборгувала держава Водоканалу, становить 62,3 мільйони гривень», - пояснив Сергій Одарич.

 

Крім того, мер додав, що відключення адмінбудівлі Водоканалу створює загрозу життю і здоров’ю черкасців.

 

«Адже там розміщена лабораторія, яка щохвилинно здійснює перевірку якості води. Таким чином постійно регулюється режим очистки води. Сьогодні ми переживаємо період, коли найгірша якість води – в другій половині літа маємо величезну кількість бактерій, цвітіння води в Дніпрі. І тому важливо здійснювати очистку. Саме в цей момент Обленерго нас залишає без лабораторії, без можливості перевіряти якість цієї очистки. Це може спричинити подачу неякісної води, виникнення захворювань, епідемій тощо», - підсумував Сергій Одарич.

 

 

P.S. Як повідомили НародUA у КП «Черкасиводоканал», на даний момент лабораторія, яка знаходиться в адмінбудівлі, працює. Сьогодні електроенергію не відключали.

 

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: