Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лип 2012

На Черкащині зібрали 6 тисяч підписів за відставку Президента

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області зібрали близько 6 тисяч підписів за відставку Президента та близько 3 тисяч підписів за відставку голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила депутатка Черкаської обласної ради, очільниця обласної організації «Фронту Змін» Наталія Старікова.  

 

«Уже вдалося зібрати біля шести тисяч підписів проти Януковича, і біля трьох тисяч – проти Тулуба. Перешкоди проведенню акції чиняться не тільки в Черкасах, а й в районах. У Маньківці виконком погрожував і рішення виносив, щоб не було проведення акції і встановлення наметів, хоча такі дії неправомірні. Також мені телефонував керівник Золотоніського районного штабу, де теж були послані міліцією люди, які пропонували перенести намет і казали, що «ви перешкоджаєте базарним подіям». Але ж не було ніяких підстав, це було лише в плані пропозиції. Всі намети, які ми розташували (а цього тижня їх кількість збільшиться), будуть стояти, і ми готові продовжувати цю акцію», - розповіла Наталія Старікова.

 

Вона також нагадала, що минулого разу на Черкащині було зібрано більше 40 тисяч підписів.

 

«Тоді як по Україні було більше мільйона зібрано, а зараз збираємося зібрати декілька мільйонів підписів. Ми йдемо правильним конституційним шляхом. І позиція народу, що 80 % проблем може вирішитися тільки відстороненням Президента від його зобов’язань», - підсумувала Наталія Старікова.

 

Фото НародUA

 

Поділіться з друзями: