Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лют 2012

На Черкащині видатки на чорнобильські програми зросли на 15,2 млн грн

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області зросли видатки на чорнобильські програми.

Про це йшлося на координаційній нараді під головуванням голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.

 

Зокрема, було розглянуто хід виконання умов Меморандуму, підписаного минулого року між обласною адміністрацією, обласною радою і громадської організацією «Союз Чорнобиль».

 

Як зазначив начальник головного управління праці й соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Скляров, громадські організації «Союз Чорнобиль» районів та міст на 100% забезпечені приміщеннями й стаціонарними телефонами, а з обласного бюджету для «Союзу Чорнобиля» й «Дітей Чорнобиля» виділено 150 тис. грн кожній.

 

За словами Михайла Склярова, в цілому обсяги видатків із Державного бюджету на чорнобильські програми, порівняно з минулим роком, зросли на 15,2 млн грн. Крім того, за сприяння голови облдержадміністрації торік було додатково виділено 1 млн грн на фінансування програми «Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС». Перший транш виділених коштів 2012 року становив 658 тис. грн; 281 тис. грн виділено на поліпшення матеріального становища (608 особам), придбання медикаментів (52 особам), поточний ремонт житлових будинків (28 особам), на поховання ліквідаторів (2 удовам).

 

«Ми також маємо можливість додатково забезпечити чорнобильців ще 30-ма візками, серед яких 4 – з електроприводом вартістю 30 тисяч гривень», – наголосив Михайло Скляров.

 

Дві сім'ї інвалідів-чорнобильців за рахунок небюджетних коштів отримали квартири, а в рамках державної програми «Забезпечення житлом постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи», власниками нових помешкань стали ще 3 сім'ї.

 

Довідка:

 

Сьогодні Черкащина посідає п'яту позицію серед областей України за кількістю постраждалих і учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС: на початок року зареєстрований 128 791постраждалий, серед них і 10 тис. учасників ліквідації.

 

Фото: board-sale.com.ua

Поділіться з друзями: