Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Січ 2012

На Черкащині різко зросла кількість умисних убивств

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

З початку року по Черкаській області відмічається різке зростання умисних вбивств – 5 (проти 2 в січні 2011 року) та заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що потягли смерть потерпілих – 6 (проти 2 в січні 2011 року). Переважна більшість злочинів вказаної категорії скоєно особами, що перебували у стані алкогольного сп'яніння.

Про це йшлося під час координаційної наради правоохоронних органів області, повідомили в прес-службі прокуратури Черкаської області.

 

Тим часом, органам прокуратури області вдалось знизити рівень злочинності з початку року майже на 20 %. Результатами скоординованої роботи правоохоронних органів прокуратури області стало зниження рівня зареєстрованих злочинів проти власності зокрема розбоїв, грабежів і крадіжок майна громадян з квартир. Позитивним є те, що значна увага приділяється виявленню латентної злочинності, зокрема злочинів пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, яких у поточному році викрито більше ніж у 2010 році на 12,5 %, що є третім найкращим результатом у державі.

 

Фото: foto.delfi.ua

 

Поділіться з друзями: