Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Жовт 2012

На Черкащині навколо кандидатів вибухнула вже друга граната?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Нардеп Микола Томенко сьогодні, 18 жовтня, на прес-конференції повідомив, що в Лисянці Черкаської області до будинку Анатолія Бондаренка, депутата Черкаської облради і кандидата-мажоритарника в народні депутати, кинули гранату. Це - вже другий випадок в Черкаській області за останній час, коли навколо виборів фігурують гранати. Так, перша граната полетіла в будинок мера Христинівки Миколи Наконечного.

За словами Миколи Томенка, Анатолій Бондаренко не постраждав. Народний депутат заявив, що черкаська влада використовує методи початку 90-х років минулого століття на Донеччині, намагаючись знищити "неугодних".

 

"Донецько-черкаська влада на Черкащині кращі стандарти Донеччини кінця 80-х і початку 90-х реалізує. Сьогодні вночі був напад на нашого лідера штабу і першого секретаря "Батьківщини". Слава Богу - він живий. На його будинок в Лисянці була підкинута граната. За попередньою оцінкою - Ф-1. Взірвана. Він залишився живий. Зараз він з нашим колегою Олександром Сінгаєвським, з міліцією, піротехніками і всіма рештами розбираються, як могло статися, що в Черкаській області в 21 столітті лідерів опозиції і кандидатів в депутати гранатами підривають. Це - не перший випадок. Такий випадок був і в Уманському районі..." - заявив Микола Томенко.

 

Крім того, пан Томенко пообіцяв зустрітися з міністром внутрішніх справ з цього приводу, а також звернутися до Президента:

- Я сьогодні зустрінуся з міністром внутрішніх справ. І хочу спеціально звернутися до Президента, оскільки Сергій Тулуб постійно говорить, що він - ледь не близький друг Президента, він там в мисливських угіддях в нього забезпечую цю всю роботу... Чи Президент знає, що відбувається в Черкаській області під прикриттям Януковича? Залишилося тільки в асфальт закатувати бізнесменів-опозиціонерів, як це робилося. В харківський асфальт, бо він - більш надійніший, ніж той. який у Черкасах стелять.

 

Фото pruzhany.net

Поділіться з друзями: