Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Квіт 2012

На Черкащині місцеві ради почали виділяти кошти на гемодіаліз

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області місцеві ради розпочали виділяти кошти на лікування хворих на ниркову недостатність.

Зокрема, як повідомляє офіційний портал Черкаської облдержадміністрації, саме для цього сьогодні, 19 квітня, депутати Смілянської районної ради зібралися на позачергову чотирнадцяту сесію районної ради шостого скликання. Питання порядку денного стосувалося змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2012 рік».

 

Необхідність зібрання позачергової сесії, за словами голови Смілянської районної ради Олега Косенка, викликане необхідністю виконання доручення Президента України щодо забезпечення населення послугами гемодіалізу. У Смілянському районі таких осіб – четверо. Один із них лікується у відділенні хронічного гемодіалізу комунального закладу «Обласна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Черкаської обласної ради, троє – у гемодіалізному центрі ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна».

 

Депутати районної ради одноголосно проголосували про виділення 390 тис. грн на оплату послуг для лікування їх земляків.

 

Нагадаємо, що нещодавно голова Черкаської облдержадмінстрації Сергій Тулуб та голова облради Валерій Черняк звернулися до міських голів Черкаської області, керівників райдержадміністрацій та відповідних місцевих рад з проханням знайти кошти для лікування хворих на хронічну ниркову недостатність.

 

Фото: zarubezhom.info

Поділіться з друзями: