Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Груд 2011

На Черкащині було оздоровлено понад 10 тисяч дітей чорнобильців

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області влітку було оздоровлено понад 10 тисяч дітей чорнобильців.

Про це заявив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

За його словами, обласна влада регулярно проводить зустрічі із чорнобильцями.

«Кожні три місяці ми зустрічаємося і проводимо такий круглий стіл, де вирішуємо ті питання, які в компетенції обласної влади. І сьогодні до нас не так багато залишилося питань, які потребують вирішення саме на рівні обласної влади. Найперше – це медичне обслуговування, те над чим ми працюємо. Покращення якості медичних послуг, які надаються, а також забезпечення у повному обсязі ліками. Це питання, на жаль, сьогодні проблемне, воно не до кінця поки що вирішене, але є вже деяке покращення», - сказав С. Тулуб.

 

Він також запевнив, що влада приділяє велику увагу питанню оздоровлення.

«Йдеться про оздоровлення дітей чорнобильців. У цьому році за літній період було оздоровлено дуже багато – більше 10 тисяч дітей чорнобильців. І ця робота також буде продовжуватися. І зараз приймається рішення щодо створення центру реабілітації дітей, а також центру оздоровлення дітей у літній період», - сказав губернатор, очевидно, маючи на увазі реабілітаційний центр для дітей-інвалідів, який пропонували створити на базі санаторію «Пролісок», проте ця пропозиція так і не набрала потрібної кількості голосів. .

«Крім того, ми також займаємося питаннями забезпечення житлом. Ви пам’ятаєте, що в цьому році житлові умови були покращені декільком родинам. І цю роботу ми будемо проводити, не очікуючи якихось пам’ятних дат», - підсумував С. Тулуб.

 

 

Поділіться з друзями: