Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лип 2012

Миколу Булатецького звинувачують у злісній непокорі міліції

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Соснівський районний суд Черкас сьогодні, 10 липня, закрив справи щодо депутата Черкаської міської ради Максима Булатецького та активіста "Удару" Ярослава Нищика, яких при знесенні міліцією "мовного" наметового містечка на Соборній площі Черкас 6 липня затримали й доставили до райвідділу міліції. Затриманих, які захищали намети, звинуватили в порушенні порядку організації мирних зібрань громадян, однак суд не знайшов складу злочину. Втім, доля третього фігуранта справи депутата Черкаської міськради Миколи Булатецького, якого також затримали міліціонери 6 липня, досі залишається під питанням. Суд продовжує розглядати його справу і, можливо, сьогодні після обіду теж дасть оцінку діям депутата. Про це НародUA повідомила речник Ради опозиційних сил Черкащини Тетяна Воронцова. 

Вона, крім того, повідомила НародUA , що звинувачення, які інкримінуються Миколі Булатецькому, різко розширилися, і те, що зазначено в протоколі про порушення, виданому самому пану Булатецькому міліцією 6 липня, кардинально відрізняється від того, що знаходиться у справі, яку розглядає суд. 

 

Так, спершу Миколі Булатецькому інкримінували ч.1 ст.185-ї Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто "порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій".

 

Однак, за словами Тетяни Воронцової, вже в самій пояснювальній частині протоколу написано: "злісна непокора міліції". Крім того, Миколу Булатецького звинуватили й у тому, що він зривав погони міліціонерам.

 

"У ході судового засідання з'ясувалося, що між тим протоколом, виданим на руки Миколі Івановичу, і тим протоколом, підшитим у матеріали справи, є суттєві відмінності. Зокрема, у матеріалах справи з'явилося, окрім непокори міліції, ще й те, що він лаявся нецензурними словами і зривав працівникам міліції погони.... Це - традиційне звинувачення, яке практикується в міліції, коли хочуть когось заарештувати чи притягнути до відповідальності...", - сказала представниця опозиційних сил.

Поділіться з друзями: