Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Трав 2012

Микола Булатецький: "Одарич - це афєрюга кончєний"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Один із лідерів черкаської "Ради опозиційних сил" і місцевої "Батьківщини" Микола Булатецький дуже різко розкритикував діяльність міського голови Черкас Сергія Одарича впродовж останнього року. Як і публічні звіти мера Черкас.

 

Уже затверджений кандидат в народні депутати на парламентських виборах-2012 і "прапор черкаської опозиції" використовував уже традиційну для нього брутально-жаргонну лексику.

"Одарич – это мастер спорта международного класса по шулерству. І компанія. Ложь сплошная и провокация", безапеляційно заявив Микола Булатецький.

 

Представник "Батьківщини" розкритикував, зокрема, і випуск муніципальних облігацій на ремонт черкаських доріг: "Замутили з цими облігаціями, нічого не зробили. Дальше не понятно, що буде..."

 

Крім того, Микола Булатецький попросив журналістів уважно дослідити діяльність Сергія Одарича, щоб "докурити" усе.

- Зверніть увагу – ви ж знаєте. Я колись тоже цього всього не докурював. Пока Одарич в дискусії з моїм сином Максимом Булатецьким не сказав ключову фразу в завершення розмови, коли Максим там намагався свої переконання... Він сказав: «Максим, в житті головне – це піар». Після того Максим сказав, що «більше не буду мать з ним розмову, якщо в нього в житті головне – піар»...

 

Не залишив поза увагою Микола Булатецький і контейнери для сміття, паралельно критикуючи колишню соратницю і нинішню конкурентку на виборах  "квітку" Любов Майбороду:

- "Контейнери для сміття в кожне домоволодіння". Квітка неодноразово з документами (вона ж там з ними нюхалася, вона ж знає хто там найбільш воровкуватіший) правильно сказала, що тут заробили рівно 50 % від того, що заробили – в приватні кармани.

 

Далі пан Булатецький "пройшовся" і по дорогах.

"В'їжджаєш в місто Черкаси – це як з Польщі в'їхать в Україну. На дорогах ж нічого не робиться, абсолютно нічого. Офіційні джерела, аналітичні служби України дослідили, що найгірші дороги – на Черкащині і на Херсонщині, по-моєму, чи на Миколаївщині", заявив Микола Булатецький.

 

"Это аферюга конченый. Я вам завляю – аферюга, просто аферюга", підсумував Микола Булатецький.

Поділіться з друзями: