Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Трав 2012

Муніципальний оркестр ліквідували. Лише п'ятеро музикантів - в симфонічному оркестрі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Духовий муніципальний оркестр Черкас остаточно ліквідували. Усі люди - на біржі праці. Лише п'ятеро із 24 "основних" музикантів духового оркестру - в новому симфонічному оркестрі Черкаської філармонії. Про це НародUA повідомили музиканти й адміністратори колишнього муніципального оркестру, зокрема і його директор Валентина Лич.

"Інформація про те, що муніципальний оркестр просто увійшов у симфонічний, є неправдою. Усі наші музиканти, крім п'ятьох, - на біржі праці. Симфонічний оркестр набрали, але не з числа  муніципального оркестру, а взяли музикантів з музичних училищ, шкіл, які будуть працювати за трудовими угодами", розповіла Валентина Лич.

 

Крім того, на сесії Черкаської міської ради директор департаменту освіти та науки Черкаського міськвиконкому Ірина Топчій, доповідаючи про перерозподіл "вивільнених" 100 тисяч гривень, наголосила, що такий перерозподіл потрібен для "завершення процедури ліквідації муніципального оркестру". Зокрема, перерозподіл стосувався й обслуговування приміщень, звільнених муніципальним оркестром.

 

Таким чином, як зазначили працівники духового оркестру, "реорганізація" оркестру виявилася звичайною ліквідацією, і ніяких послуг у них черкаська міська влада, як це проголошувалося раніше, не буде замовляти. Дивує музикантів і те, що заяви губернатора Сергія Тулуба та керівника управління культури ОДА Василя Марштупи про те, що всі працівники муніципального оркестру будуть працевлаштовані в симфонічному, виявилися лише порожніми заявами.

 

Нагадаємо, що раніше в.о. директора Черкаської філармонії Олександр Дяченко повідомив НародUA, що в симфонічний оркестр потрапило дев'ять музикантів духового муніципального оркестру, які працювали там на постійній основі, тобто "з трудовими книжками".

 

 

Фото voboime.ucoz.ua

 

Поділіться з друзями: