Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Серп 2012

Муніципальна інспекція Черкас перевірить законність здійснення торгівлі на Соборній площі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Муніципальна інспекція Черкас перевірить законність здійснення торгівлі на Соборній площі Черкас, де нині відбувається так званий «шкільний ярмарок».

Таке доручення директору департаменту муніципальної інспекції Ользі Швець дав міський голова Черкас Сергій Одарич під час сесії міської ради.

 

Мер відреагував на запитання депутата Володимира Мамалиги з приводу того, чи можна здійснювати торгівлю на Соборній площі, яку міська рада передала на баланс комунального підприємства Черкаської обласної ради.

 

«Там зараз не вистачає тільки пива і караоке», - зауважив Володимир Мамалига.

 

У свою чергу, Сергій Одарич сказав, що зараз не готовий дати вичерпну відповідь на це питання, але дав доручення Ользі Швець перевірити законність здійснення торгівлі на Соборній площі.

 

Як ми вже повідомляли, віднедавна на Соборній площі проводиться «шкільний ярмарок», також там встановити батут. І все це після того, як суд заборонив до вересня проводити на площі будь-які політичні акції. Прес-служба Черкаської облдержадміністрації назвала подібні зміни позитивними, зазначивши, що площа «змінила своє обличчя із офіційно-статичної на жваво-людське».

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: