Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Черв 2012

МНС запевняє, що в Черкасах на воді рятуватимуть безкоштовно

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Управління МНС відреагувало на рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради про запровадження платних послуг, які надаються «Черкаською міською аварійно-рятувальною службою».

«Виконавчий комітет Черкаської міської ради своїм рішенням №820 від 6 червня затвердив тарифи на додаткову платну послугу, що надається «Черкаською міською аварійно-рятувальною службою» суб'єктам підприємницької діяльності. Наразі мова йде про присутність рятувальних постів та човнів служби на трьох приватних пляжах: «Рів'єра», «Бочка» та «Митницький». Надання допомоги на пляжах, які перебувають у комунальній власності, як і раніше буде здійснюватися безкоштовно. За наявною інформацією, питання штрафів і надання платної допомоги по рятуванню населення на річці Дніпро міськвиконкомом не визначено», - наголосили в МНС.

 

Також черкащанам нагадали, що крім «Черкаської міської аварійно-рятувальної служби» у місті існують й інші рятувальні підрозділи, які здатні надавати оперативну, професійну, кваліфіковану, а головне – безкоштовну допомогу кожному, хто її потребує. Зокрема, у Черкасах, крім пожежно-рятувальних підрозділів Територіального управління МНС, оснащених обладнаними рятувальними човнами, діє аварійно-рятувальний загін спеціального призначення, укомплектований не лише висококваліфікованими фахівцями, а й сучасним обладнанням, спорядженням та технікою, серед якої, крім човнів, є ще й унікальний катер на повітряній подушці.

 

«Не враховуючи етичну сторону справи, Міністерство надзвичайних ситуацій переконане, що життя будь-якої людини, незважаючи на місце та обставини, за яких для неї виникла загроза, безцінне. Тому, докладаючи усіх можливих зусиль, аби надати допомогу людині, що потрапила у біду, Територіальне управління МНС України в Черкаській області вважає питання оплати рятувальних робіт щонайменше неетичним», - наголошують в Управлінні МНС України в Черкаській області.

 

Як ми вже повідомляли, директор комунального підприємства «Черкаська міська аварійно-рятувальна служба» Віктор Шевченко запевнив, що платні послуги рятувальників будуть поширюватися тільки на злісних порушників, які ігноруватимуть правила поведінки на воді і будуть запливати за буйки. Принаймні, консультації щодо надання таких послуг зараз тривають із керівництвом департаменту ЖКГ Черкаського міськвиконкому. 

 

Фото: alliancemarine.ru

Поділіться з друзями: