Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Груд 2011

Міська влада Черкас буде оптимізовувати медичні заклади наприкінці січня 2012 року

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міська влада Черкас вирішила приймати програму соціально-економічного розвитку міста не на останній сесії міськради 29 грудня, а наприкінці січня наступного року. 

Так, коли депутат Черкаської облради Любов Майборода виступила на сесії міськради із заявою про недопустимість закриття другої дитячої поліклініки, як це передбачає програма розвитку міста, мер Черкас Сергій Одарич заявив, що, по-перше, немає жодного такого рішення і проекту, а, по-друге, програма буде тільки розглядатися виконкомом, прийматися і виноситися на розгляд сесії наприкінці січня 2012 року.

За його словами, ніхто таких проектів не бачив і не приймав, а тому Любов Майборода просто "будоражить" тисячі людей.

"Оптимізація видатків на охорону здоров'я все ж таки передбачає закриття другої дитячої поліклініки?", запитав НародUA у головного фінансиста міськвиконкому Наталії Джуган після того, як вона повідомила про заходи оптимізації в цій галузі наступного року.

- Поки що я не можу цього сказати, оскільки ще ми не прийняли програму соціально-економічного розвитку. Саме вона буде передбачати, які кроки буде здійснювати розпорядник коштів стосовно оптимізації. На сьогоднішній день ніяких рішень і навіть намірів не затверджено.·

- А проект є такий?

- Ні, немає. Наскільки я володію ситуацією, то ця пропозиція просто обговорювалась на робочій нараді в розпорядника коштів. Кожен розпорядник коштів подає пропозиції в програму соціально-економічного розвитку і перед цим обговорює пропозиції за круглим столом. Так як Любов Володимирівна Майборода на сьогоднішній день працює головним спеціалістом у головного розпорядника коштів - в депатаменті охорони здоров'я, то вона просто почула таку пропозицію. Але ніяких рішень з цього приводу на сьогоднішній день не прийнято.

Поділіться з друзями: