Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2012

Міліція затримала волонтерів Комітету виборців України

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні, 19 вересня, близько 12.00 год волонтерок Комітету виборців України в Лисянці Черкаської області затримала міліція, після чого їх було доставлено у Лисянський районний відділ міліції. Трьох дівчат, які роздавали матеріали КВУ, тримали в райвідділку десь до 17.00 год. Як повідомила НародUA одна з волонтерок Наталя, спершу їх попросили написати пояснення, а тоді "встановлювали особу" однієї з дівчат, оскільки вона не мала документів. Затримали волонтерок КВУ, за словами Наталі, коли вони роздавали матеріали, зокрема газету "Черкащина: захистимо вибір", в рамках інформування виборців про кандидатів на їх виборчому окрузі № 199. До дівчат підійшло троє чоловіків, які звинуватили представників КВУ в поширенні неправдивої інформації про деяких кандидатів, після чого чоловіки звернулися в міліцію.

Однак найзаплутанішим в ситуації виявилося те, що чоловіки представилися як представники Громадянської мережі ОПОРА. Хоча сама Опора згодом заявила, що не має відношення до подій в Лисянці і їх представники не затримували дівчат.

Представники Опори, окрім того, зв'язалися з дівчатами, і підтримали їх в цій ситуації.

Так, саме "опорівці" повідомили ЗМІ про те, що коли волонтери поїхали з місця подій, то їх наздогнали і заблокували двома машинами чоловіки, які висловлювали претензії щодо змісту газети. Чоловіки, врешті, зателефонували до місцевого райвідділку.

 

Після 17.00 год, як повідомила НародUA Наталя, волонтерок КВУ випустили з міліції і вони поїхали до Черкас.

Утім, жодних претензій до міліції та невідомих людей, за її словами, дівчата не мають.

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему