Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2012

Мешканці будинків біля піцерії «Браво» «могли б суттєво виграти» - Одарич

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мешканці будинків по вулиці Леніна, 2 та Хрещатик, 263 могли б порозумітися із власником піцерії «Браво», проте не хочуть цього робити.

Це під час прес-конференції констатував міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що власник піцерії вирішив здійснити прибудову, розпочавши будівництво другого поверху. Проте мешканці будинків виступили проти такого зухвальства. У ситуацію втрутилися і міські можновладці

 

«Дуже повільно відбувається процес узгодження позицій. Є проблеми. Я досі не бачив затвердженого генерального плану із розміщенням паркувальних місць. Відповідно до нормативів, там треба ще 8-9 паркувальних місць, щоб другий поверх зробити. Що стосується інших питань, то інші проектні рішення виконані відповідно до вимог законодавства. Порушень там не виявлено. Якщо говорити про неформальну сторону справи, то, безумовно, сьогодні є дві квартири, мешканці яких отримують дискомфорт від розміщення прибудови. Це квартира на третьому поверсі, в якій частково буде закритий вид на РАЦ.  До будівництва повністю РАЦ проглядався. Ще гірша ситуація в квартирі на другому поверсі по вулиці Хрещатик, 263. Там сьогодні РАЦу не видно, бо його закриває каштан, але замість каштану в разі будівництва там буде стояти стіна», - сказав Сергій Одарич.

 

Він також зазначив, що запропонував забудовникам підкоригувати документацію.

 

«У тому числі – зменшити площі другого поверху, поламати дах, для того, щоб не глуха вертикальна стіна впиралася в сторону Хрещатика, 263, а більша відстань була від стіни будинку до приміщення кафе. Із формальної точки зору не порушені ніякі права власників квартир. Але прикро, що сторони достатньо категорично налаштовані одна до одної. Мені здається, що при грамотному підході мешканці будинків могли б суттєво виграти. Можна було б виставляти вимоги до забудовника щодо благоустрою, щодо безпеки, щодо комфорту і таке інше. Але сьогодні про це не йдеться», - підсумував Сергій Одарич.

 

Фото: city.ck.ua

Поділіться з друзями: