Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Вер 2012

Мери українських міст приїдуть до Черкас, щоб поговорити про грузинські реформи

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

27-28 вересня у Черкасах відбуватиметься конференція мерів міст.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив керуючий справами виконкому Микола Кудрявцев.

 

«Це буде конференція мерів міст з приводу досвіду грузинських реформ. У тому числі й на прикладі міста Черкаси і розповсюдження позитивного досвіду нашого міста серед колег з інших міст. Буде запрошено мерів Львова, Вінниці, Рівного, Ужгорода, Сум, а також працівників міських рад з різних напрямків. Буде презентовано позитивний досвід реформ, проведених у житлово-комунальному господарстві, адміністративних послугах, в освітній галузі (інклюзивна освіта) тощо», - розповів Микола Кудрявцев.

 

За його словами, захід відбудеться за підтримки Міжнародного республіканського інституту, який був організатором здійснення двох поїздок представників Черкаської міської ради до Грузії.

 

«Представники Міжнародного республіканського інституту задоволені тим рівнем запозичення реформ, який є в Черкасах. Насправді буквально протягом кількох місяців після поїздки до Грузії і після презентації Будинку юстиції, в Черкасах було відкрито Центр надання адміністративних послуг. Також їм дуже сподобалися наші нововведення по інклюзивній освіті. Деякі інші реформи в Черкасах проводилися самостійно вже декілька років і на даний момент, провівши їх аналіз, ми можемо сказати, що вони є доволі успішними», - підсумував Микола Кудрявцев.

 

Зображення: freegreatpicture.com 

 

Поділіться з друзями: