Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Квіт 2012

Мерія Черкас спрямує до ДАБК подання про призупинення добудови піцерії «Браво»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мерія Черкас сьогодні підготує подання до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) про призупинення будівництва по вулиці Леніна, 2 (піцерія «Браво»).

«Учора ввечері мені телефонував міський голова, і попросив підготувати відповідне подання», - зазначив перший заступник мера Віктор Беззубенко.

 

Тим часом, власники закладу сьогодні отримають від міської влади офіційну відповідь, у якій обґрунтовується факт призупинення будівництва.

 

«Там із 14 пунктів усе відповідає чинному законодавству, крім кількості автомобілів», - пояснив головний архітектор Черкас Микола Упир.

 

Крім того, власники піцерії також хотіли знести цілком здорове дерево, що теж не передбачено законами про благоустрій.

 

Нагадаємо, що міський голова Черкас Сергій Одарич днями втрутився в ситуацію щодо прибудови до піцерії «Браво» на прохання місцевих жителів.

 

Щоправда, на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» мер пояснив, що три з половиною роки тому законодавство було суттєво змінено, і в міської влади забрали повноваження щодо погодження проектів будівництва, контролю за здійсненням будівництва і прийняттям об'єктів в експлуатацію.

 

«Всі ці повноваження передані Міністерству регіонального розвитку і його підрозділу в області. У міста лишилося лише одне повноваження - надання містобудівних умов і обмежень. По суті, це вказування забудовнику на ті додаткові обмеження, які є на його земельній ділянці у зв'язку з наявністю мереж і комунікацій. Всі інші умови і обмеження встановлені законодавством - так званими ДБНами (державними будівельними нормативами). Місто не має права іх змінювати чи встановлювати нові - це корупція і перевищення повноважень», - розповів Сергій Одарич.

 

Він також висловив свою думку щодо проекту прибудови по Леніна, 2.

 

«Я уважно вивчив запропонований проект. Практично за всіма позиціями він відповідає ДБНам. І за висотою, і за інсоляцією, і за призначенням тощо. Але є одна позиція, яка категорично порушена. Ми провели перевірку кількості посадкових місць в існуючій піцерії та в майбутньому кафе. Встановили, що проектант і забудовник ввели в оману і міського голову, і мешканців. За їхнім твердженням в існуючій піцерії - 40 місць. Натомість іх 70. А отже, запропонованим проектом грубо порушено ДБН щодо кількості паркувальних місць - майже удвічі! Більше того, наявних парковок навіть не вистачає на існуючий об'єкт. Тому за моїм дорученням до ДАБК буде направлено звернення про заборону будівництва доти, доки проект не буде приведено у відповідність до закону. Я глибоко сумніваюсь, що проектант зможе знайти місця під паркінг - максимум одне-два. А бракує 8-10. Доведеться змінювати проект і зменшувати площу добудови», - запевнив С. Одарич.

 

Фото: city.ck.ua

Поділіться з друзями: