Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Трав 2012

Мерія Черкас шукає хлопця, дівчину, працівника «Укрзалізниці» та перехожого

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мерія Черкас оголошує кастинг охочих знятися у презентаційному ролику про рідне місто. Для зйомок потрібні виконавці ролей Хлопець, Дівчина, Працівник «Укрзалізниці» та Перехожий, а також необхідна масовка – офіціант, пасажири в маршрутках, люди, які відпочивають у Долині троянд, на пляжі тощо.

Як повідомили в прес-службі Черкаського міськвиконкому, кастинг відбудеться 29 травня із 17.00 до 19.00 у студії Муніципального інформаційного агентства «Черкаси» за адресою вул. Хрещатик, 221. Проводитиме кастинг «SnowangelVideo продакшн студія», яка і створюватиме презентаційний ролик.

 

Тож потрібні:

 

Хлопець, 20-25 років
Дівчина, 20-25 років
Працівник Укрзалізниці (чоловік або жінка), 30-40 років
Перехожий, (чоловік або жінка), 50-70 років

 

«Вік вказано лише для орієнтирів. Ми не відмовимо нікому у пробах, але мінімальний вік все ж 18 років. Крім того, всі, хто братиме участь у кастингу, навіть якщо не буде прийнятий на одну з основних чи другорядних ролей, за бажанням матиме змогу зніматися у відеоролику у масовках», - зазначає начальник відділу зв'язків з громадськістю Ірина Коваль.

 

На кастингу буде відеозйомка. Кожному перед початком роздадуть одну невеличку сцену зі сценарію, яку необхідно буде виконати.

 

Телефон для довідок: 45-80-50

 

Фото: studrespublika.com

Поділіться з друзями: