Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лип 2012

Мерія Черкас не може визначити, чий оскол, який "стелитимуть" у провулках

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На нараді у Черкаському міськвиконкомі сьогодні, 2 липня, обговорювалася доля осколу асфальту, який залишається після капремонту доріг і який планують "стелити" в провулках Черкас, залучивши кошти мешканців міста. Проте працівники виконкому досі не знайшли відповіді, чиєю власністю є оскол – чи комунального підприємства, на балансі якого є відповідні дороги, чи підрядника, який здійснює капітальний ремонт. Про це повідомив депутат Черкаської міськради Андрій Більда. Втім, перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко зазначив, що немає жодних підстав вважати, що оскол може бути власністю підрядника. Відтак пан Беззубенко доручив залучити спеціалістів, щоб вирішити це питання.

Ось що розповів про долю осколу, який мають укладати мешканці Черкас у провулках за власний кошт, депутат Черкаської міськради Андрій Більда:

 

- Ми вивчали це питання і радилися на нараді, але на це питання чіткої відповіді зараз немає. Ні тендерний комітет, ні хтось інший нам не відповів, хто, згідно з проектом, є власником осколу. Фактично це визначатиметься угодою, яку ми підпишемо, я так зрозумів, післязавтра...Я спілкувався з міським головою, і в нас є два таких, кардинальних шляхи, хто є власником осколу. Один із них - це якщо власником осколу залишається підрядник, який буде виконувати капремонт доріг, і він же буде укладати цей оскол на наших вулицях і провулках. Харківська фірма, яка виграла тендер, принципово готова ремонтувати наші провулки. В них є техніка найсучасніша, і вони готові це зробити за нижчими цінами. Я розмовляв з гендиректором. Він каже, що буде в середу зранку і хоче сам поїхати й подивитися, щоб сказати ціну... Другий шлях - це коли підрядник передає оскол громаді міста в особі управління ЖКГ, управління ЖКГ передає на ОСН (органи самоорганізації населення), які мають право за законом займатися благоустроєм. І кінцевий отримувач осколу тут - житель конкретного провулку, який власними силами зробить цей благоустрій.

 

Перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко, у свою чергу, вважає, що оскол ніяк не може стати власністю підрядника:

- Якщо дорога знаходиться на балансі нашого підприємства і в результаті фрезерування знімається оскол - як він може бути власністю іншої юридичної організації? Якщо в мене трактор і хтось відкрутив в нього гусеницю - як ця гусениця може стати на баланс того, хто її відкрутив? Сам проект капремонту не дає відповіді на питання, хто є власником осколу. Дає відповідь бухгалтерська звітність того підприємства, на балансі якого знаходиться дорога.

 

Врешті, пан Беззубенко порадив працівникам виконкому, якщо вони самі не можуть розібратися в цьому питанні, залучити інших спеціалістів, щоб нарешті знайти механізм укладання осколу в провулках міста.

 

Фото kolesa.ru

Поділіться з друзями: