Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Груд 2011

Мер Канева не планує переносити звіт перед громадою

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мер Канева Віктор Ніколенко звітуватиме перед громадою міста о 10 годині ранку 28 грудня. На питання НародUA, чому саме вранці в будній день (28 грудня припадає на середу) і чи не планує перенести звіт на інший день і час, каже, що нічого не змінюватиме.

«Переносити не планую. Це рішення було прийняте після того, як я порадився із робочими колективами. У вихідний день працівники не прийдуть на звіт, а пенсіонерам все одно коли приходити. Я переговорив із директорами підприємств – якщо працівник буде мати таке бажання, буде підходити, то щоб вони не заперечували. А по-друге, ще раз наголошую, що я хочу, щоб прийшли люди, які приймають активну участь у громадській діяльності – це працівники, люди, які працюють на заводах, фабриках, щоб вони прийшли», - сказав Віктор Ніколенко.

Він також зауважив, що не варто звертати увагу на коментарі щодо недоцільності проведення звіту в будній день на різноманітних сайтах та блогах.

«Зазвичай, на кожному блозі є кілька людей, які мають по 7-8 ніків, і самі з собою сперечаються. Можу вам дати адреси і прізвища», - сказав мер Канева.

Він звітуватиме перед городянами у міському будинку культури.

«Там 800 місць. І я вас запевняю, що зал буде заповнений», - підсумував Віктор Ніколенко.

Поділіться з друзями: