Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лип 2012

Мер Черкас засудив дії правоохоронців, які знесли мовний «Майдан»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич вважає, що правоохоронці допустили помилку, коли 6 липня зруйнували наметове містечко, в якому черкащани протестували проти мовного закону.

Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції.

 

«Я вважаю, що спроби будь-яким чином завадити людям висловлювати свою позицію - це є помилка, м'яко кажучи. Бо від того, що людей кудись поносять, поштовхають чи повикручують їм руки, вони не перестають думати інакше. Навпаки, це тільки привертає увагу. Тому я вважаю, що це є неправильні дії з боку обласної ради, і з боку правоохоронних органів», - наголосив Сергій Одарич.

 

Він також запевнив, що вже сьогодні звернеться до Президента України з приводу недоцільності мовного закону. Таке ж звернення, на його думку, незабаром підтримають і депутати Черкаської міської ради, попри те, що подібне звернення народні обранці уже розглядали, воно двічі виносилося на розгляд, проте кожного разу не набирало потрібної кількості голосів.

 

«Це тому, що на той момент ніхто не збирався приймати закон. У Верховній Раді йшов пінг-понг між опозицією і владою. Одні говорили про необхідність його прийняття. Інші – навпаки. Але при цьому опозиція давала можливість владі голосувати за цей закон. Сьогодні вже рішення прийняте. Мова йде про суто юридичні моменти, про можливість застосування закону. До Верховної Ради я не вважаю за доцільне звертатися, тому що там усі ці сценарії були розмальовані і розписані задовго до голосування», - сказав Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що в Черкасах 6 липня двічі зносили наметове містечко. Перший раз це робили люди у спецодязі комунальних служб. Також учора, 8 липня, на Соборній площі біля наметового містечка з'явилося 15 наметів із символікою Партії регіонів. Серед людей, які були в цих наметах, протестувальники впізнали тих самих «комунальників», які допомагали правоохоронцям зновити наметове містечко 6 липня.

 

Цікаво також, що коли НародUA поцікавився про мету акції, керівники наметового містечка регіоналів спрямували нас у будівлю облдержадміністрації і порадили розпитати про все у губернатора Сергія Тулуба та його заступників.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: