Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Серп 2012

Мер Черкас сподівається, що Азаров керуватиме країною «у ручному режимі»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні в Черкасах 42 будинки відключені від гарячого водопостачання. Формальний привід – заборгованість комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» перед НАК «Нафтогаз України», що становить 24 мільйони гривень.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

«Насправді цей борг утворений тим, що держава заборгувала «Черкаситеплокомуненерго» різницю в тарифах. Із липня 2011 року держава не виконує своїх зобов’язань перед черкаськими тепловиками. Національна комісія з регулювання електроенергетики затверджує збиткові тарифи, а держава бере на себе зобов’язання покрити різницю, яка виникає. З липня минулого року ні копійки держава не погасила цієї різницю в тарифах. Зараз 25 мільйонів гривень держава винна «Черкаситеплокомуненерго». А «Черкаситеплокомуненерго», відповідно, 24 мільйони заборгувало «Нафтогазу», - розповів Сергій Одарич.

 

Він також запевнив, що на цьому тижні звернеться до прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

 

«Якщо пам’ятаєте, два тижні тому йому надійшла інформація про те, що в Києві така сама історія. Микола Янович грюкнув кулаком по столу, і на Оболоні в Києві відновилося постачання гарячої води. Можливо, треба, щоб він у ручному режимі управляв всією країною?», - іронічно зауважив Сергій Одарич.

 

У мерії наголошують на певній вибірковості відключень. Так, перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко під час ранкової наради зауважив, що є регіони, де заборгованість значно більша, проте там нікого не відключають.

 

«У Житомирській області 25 мільйонів заборгованості, але ніхто не відключає», - сказав Віктор Беззубенко.

 

Фото: consumerunion.com.ua

Поділіться з друзями: