Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Бер 2012

Мер Черкас радіє, що служби утримання будинків збанкрутують

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич сподівається, що незабаром усі служби утримання будинків (колишні «ЖЕКи») збанкрутують, і городянам доведеться створювати ОСББ.

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції.

 

Мерові нагадали, що нещодавно черкащанин виграв суд у Придніпровської СУБ і вже отримав компенсацію за несправедливо нараховані тарифи. Відповідаючи на запитання щодо того, як будуть розвиватися події, якщо подібні судові позови стануть масовими, Сергій Одарич сказав:

 

«Я, чесно кажучи, дуже радий, що почався цей процес. Це дуже хороший спосіб закінчити із СУБами. Я сподіваюся, що зараз піде хвиля таких позовів, і СУБи просто збанкрутують та будуть ліквідовані. Ви чудово знаєте, що рішення про тарифи було скасовано не через економічні якісь обрахунки чи завищення ціни. Ні в кого не виникло сумнівів щодо справедливості тарифу. Рішення було чисто політичне. Це рішення приймалося в період президентської кампанії, і причиною скасування рішення стало те, що тарифи були прийняті без узгодження із профспілками. А необхідність узгодження тарифу із профспілками – це була особиста ініціатива Анатолія Рибака (колишній заступник міського голови – НародUA), який підписав з ними угоду від імені виконавчого комітету, не маючи на те ніяких повноважень. І це стало предметом претензій прокуратури і звернення до суду, оце і є причиною», - нагадав Сергій Одарич.

 

На його думку, якщо кількість позовів до СУБів зростатиме, то незабаром підприємства збанкрутують, і черкащанам хоч-не-хоч, а таки доведеться об'єднуватися в  ОСББ.

 

«Ті стягнення, які зараз за рішенням суду накладаються, призведуть до (я так прогнозую, через 3-4 місяці) банкрутства цих підприємств. Ті, хто зараз встигне першими відсудити ці гроші, отримають їх. СУБи залишаться без грошей, і я вам гарантую, що жодної копійки з міського бюджету на дотації підприємствам не буде виділено. СУБи стануть банкрутами. А питання утримання своїх квартир, своїх будинків – це буде питання тільки їхніх власників. І ми таким чином вирішимо питання утримання житла. Я дуже задоволений із того, що цей процес розпочався. Черкаси стануть першим містом, де буде стовідсотково запроваджено ОСББ», - підсумував Сергій Одарич. 

 

Фото: yak-prosto.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему