Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лист 2012

Мер Черкас неприємно здивований результатами виборів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас розповів журналістам, що він «неприємно здивований» результатами виборів.

«Ми маємо в місті яскраво виражену картину, коли перемагають кандидати, які нахабно купують голоси, індивідуально скуповують їх. Тоді як не отримують підтримки ті люди, що інвестують в місто. Це такий неприємний сигнал. І сьогодні дійсно виникає питання про введення виборчого цензу по рівню достатку. Бо перемагають ті, хто купує голоси індивідуально», - сказав Сергій Одарич під час прес-конференції.

 

Водночас, він відмовився наводити факти підкупу виборців, сказавши тільки, що цим займалися «опоненти Валентини Жуковської».

 

«Не розкажу. Коли буде все це встановлено, тоді будемо говорити. Але поки що збираються документи, збираються свідчення і таке інше. На жаль, це мало місце. Я не готовий сказати, наскільки це було масштабно, але цілеспрямовано велася робота із оплатами», - наголосив мер.

 

Він також запевнив, що не займався піаром Валентини Жуковської, проте підтримував її.

 

«Я не займався піаром Валентини Жуковської. Я її підтримував і вважаю, що вона зробила дуже багато корисного для міста. Вона і її підприємство. На жаль, це вибір громади і який би він не був, міський голова буде працювати з усіма депутатами, яких обрали Черкаси. Але я переконаний у тому, що те, про що ми домовилися з «Азотом», усі ці проекти ми доведемо до завершення», - сказав Сергій Одарич.

 

Крім того, мер Черкас наголосив, що потрібно негайно вносити зміни до Кримінального кодексу.

 

«Потрібно передбачити найтяжче покарання за спотворення результатів голосування. Одна справа, коли купують голоси – це погано, це принизливо, але це воля виборців. От він оцінив свій голос, і як би для нас з вами це було неприємно, але це право виборця - піти і проголосувати за того чи іншого кандидата. Але те, що після того, як людина проголосувала, хтось краде її голос чи присуджує комусь іншому, я вважаю, що це найтяжчий злочин. Тому хочеться вірити, що колись з’явиться політична команда, яка прийде до влади, внесе зміни і створить прецедент, щоб у майбутньому нікому не хотілося лізти в бюлетені, псувати їх, міняти, переписувати протоколи тощо», - підсумував Сергій Одарич.

 

 

 

Поділіться з друзями: