Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Жовт 2012

Медіа-профспілка вимагає від Генпрокуратури кримінальної справи

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Незалежна медіа-профспілка звернулася до Генеральної прокуратури України з вимогою порушити кримінальну справу через побиття і перешкоджання професійній журналістській діяльності миколаївського журналіста, випускового редактора Миколаївського інтернет-видання «НикВести» Володимира Сілякова.

Так, 29 вересня 2012 року під час висвітлення мітингу проти самовільного будівництва кіоску журналіст Володимир Сіляков зазнав нападу з боку невідомого чоловіка, який представився довіреною особою власника кіоску Ганни Котенко. Невідомий, намагаючись перешкодити  журналісту проводити зйомку мітинга, вдарив Володимира  Сілякова кулаком в обличчя, а потім ударив по камері. Після чого, за словами журналіста та очевидців, нападник заявив кореспонденту: «Якщо це відео десь з'явиться, я тебе порву».

 

НМПУ звертає увагу Генеральної прокуратури України на те, що під час вчинення злочину проти редактора «НикВести» Володимира Сілякова був присутній співробітник міліції. Однак правоохоронець всупереч Закону України «Про міліцію» не затримав нападника та не вжив заходів по припиненню злочину. Тобто співробітник міліції вчинив злочин передбачений ч.1 ст.367 КК України (службова халатність).

 

Незалежна медіа-профспілка України зазначає, що на сьогоднішній день особиста заява про злочин, написана Володимиром Сіляковим, знаходиться у Ленінському РВ УМВС України у Миколаївській області. Однак матеріали перевірки не передані за підслідністю до прокуратури, що є грубим порушенням кримінально-процесуального законодавства з боку працівників міліції.

В той же час прокуратура Миколаївської області, не дивлячись на широкий публічний розголос подій, а також наявність відеосвідчень нападу, намагається залишатись сліпою та глухою. На сьогоднішній день кримінальна справа так і не порушена. Що, на думку Комітету НМПУ, свідчить про небажання обласної прокуратури визнавати факт перешкоджання професійній журналістській діяльності.

 

НМПУ висловлює сподівання, що Генеральна прокуратура України проведе ретельну перевірку фактів нападу на випускаючого редактора Миколаївського інтернет-видання «НикВести» Володимира Сілякова.

 

Медіа-профспілка також констатує факт, що невтручання міліції у конфлікти, коли журналістам перешкоджають виконувати професійну роботу, стали типовим явищем. Прокуратура, тим часом, вперто не бажає порушувати кримінальні справи за перешкоджання професійній діяльності журналіста.

 

Фото javipas.com

Поділіться з друзями: