Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Жовт 2012

Мамалига і Островська знялися з виборів на користь Булатецького

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Кандидати-мажоритарники в 194-му виборчому окрузі Черкащини Володимир Мамалига та Леся Островська зняли свої кандидатури з виборчих перегонів і оголосили про підтримку Миколи Булатецького. Про це вони заявили сьогодні, 11 жовтня, під час спільної прес-конференції. У свою чергу, Микола Булатецький повідомив, що так мають зробити й інші опозиціонери, а він після перемоги на виборах стане "вождем опозиції, вождем суспільства".

Кандидати, які знялися з виборів, заявили, що сьогодні напишуть відповідні заяви в ЦВК.

Володимир Мамалига, оголошуючи про свою відмову надалі брати участь у виборах до парламенту, заявив наступне:

- Ми проводили довгі і важкі переговори.. Я, Мамалига Володимир Володимирович, кандидат на даний час по одномандатному виборчому округу № 194, заявляю, що я знімаю свою кандидатуру з виборів, і закликаю своїх виборців, своїх прихильників, обов'язково прийти на вибори і підтримати на цих виборах Миколу Булатецького. Ми гідні, щоб нас під куполом Верховної Ради представляв черкащанин, а не представник олігархічних кланів. - Жуковські та інші.

 

Врешті, Микола Булатецький повідомив, що Володимир Мамалига стане його довіреною особою на цих виборах.

"Я знімаю свою кандидатуру на користь перемоги Булатецького" - сказала, в свою чергу, Леся Островська.

Вона повідомила, що так вирішила як вона особисто, так і партія "Україна - вперед!" на чолі з Наталею Королевською.

Голова обласної організації партії «Україна - вперед!» Андрій Дзюба, якого постійно Микола Булатецький називав то Георгієм, то Григорієм, зачитав звернення Наталі Королевської про те, що їх партія закликає всіх опозиційних кандидатів в мажоритарних округах об'єднатися і зняти свої кандидатури на користь "найбільш рейтинговіших". 

Очільниця партії "Україна-вперед!" пообіцяла, що кандидати від цієї партії будуть знімати свої кандидатури з перегонів на всіх мажоритарних округах.

 

Микола Булатецький затримав прес-конференцію на деякий час, намагаючись додзвонитися до нардепа Миколи Томенка. Відтак, він, заявивши, що "не знає, яку кнопку натискати" для гучного зв'язку, довго його слухав, а потім переказував вітання від пана Томенка. мовляв, завдяки останньому кандидати вирішили зняти свої кандидатури.

 

Розкритикував Микола Булатецький "Удар" та його кандидата, які "сказали, що вони дуже круті". Також критикував і інших опозиціонерів, які не хочуть знімати свої кандидатури на його користь, як от Любов Майбороду.

Втім, пан Булатецький впевнено заявив, що переможе і без допомоги інших. Він упевнений, що заяви про те, що влада за допомогою членів ДВК-ОВК сфальсифікує вибори не відповідають дійсності, і він контролює виборчі дільниці.

Врешті, Микола Булатецький повідомив, що незабаром усі, в тому числі й інші опозиційні кандидати, побачать, що він - "вождь опозиції, вождь суспільства".

Поділіться з друзями: