Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Груд 2011

Майже місяць знадобилося черкаським комунальникам, щоб ліквідувати порив на колекторі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Наслідки пориву на каналізаційному колекторі по вулиці Чигиринській остаточно ліквідовані. Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби. Водоканалівці вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора. Наразі засипають місце розкопки. Загалом ліквідувати масштабну аварію вдалося менше ніж за три тижні.

«Звісно, проблема колектора на Чигиринській остаточно не вирішена, - наголошує Сергій Овчаренко, директор КП «Черкасиводоканал». - Він зношений майже на 100 %, близько двох кілометрів труб потребують заміни. А для цього необхідні чималі кошти».

За словами Григорія Руденка, головного інженера Водоканалу, для проведення планових робіт по ремонтуванню аварійної ділянки колектора необхідне спеціальне обладнання, якого зараз на підприємстві немає.

«Сьогодні для нас найголовніше віднайти кошти на придбання обладнання, яке дозволить провести усі роботи. Наразі ми працюємо над вирішенням цього питання», - розповів Г. Руденко.

Як тільки підприємство матиме усі необхідні ресурси, роботи на колекторі продовжаться. Спочатку буде проведено комплекс підготовчих робіт. Зокрема, працівники водного підприємтсва облаштовуватимуть колодязі, пробурять свердловини для пониження рівня грунтових вод, які на ділянці залягають неглибоко. Безпосередньо ж роботи частково проводитимуть відкритим способом (розкопуючи грунт), частково — шляхом санації (продавлення нових труб у старі).

 

Поділіться з друзями: