Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Жовт 2012

Майборода закликає Тулуба визнати перемогу Булатецького

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутат Черкаської обласної ради і кандидат в народні депутати по 194-му округу Любов Майборода офіційно звернулася до черкаського губернатора Сергія Тулуба, закликаючи його припинити фальсифікації і визнати перемогу на виборах в окрузі опозиціонера Миколи Булатецького.

 

Подаємо звернення Любові Майбороди до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

 

Шановний Сергію Борисовичу!

           До мене надходять чисельні звернення громадян з приводу затримки підрахунку голосів по в/о 194, де за попередніми даними найбільшу кількість голосів  здобув Микола Булатецький – 31900, або 39% від  кількості виборців, що взяли участь у голосуванні. На другому місці виявилась Валентина Жуковська, яка набрала 19514 або 22% голосів. Перемога М. Булатецького підтверджується протоколами з мокрими печатками.

         Проте, провладні кандидати  В. Парамонов та В.Жуковська після отримання даних про  підсумки виборів, направили понад 20 скарг  з приводу дрібних порушень до судових органів, що гальмує процес завершення виборів.

         Робота окружної виборчої комісії по округу 194 фактично паралізована.

         Звертаю Вашу увагу на непряме втручання органів влади у виборчий процес. При  середній кількості голосів по округу за Партію Регіонів – 18%, на спеціальних дільницях результати голосування істотно відрізняються.

         Так, в колонії  ІТК-62 за Партію Регіонів проголосувало 61% виборців, по СІЗО – 83%, обласній лікарні – 82%.

        Аналогічні результати голосування за Валентину Жуковську. При середній кількості голосі, що набирає В. Жуковська  по округу, - 22%, в колонії за неї проголосувало 46%, в СІЗО - 82%, в обласній лікарні - 82%.

        Виборчий процес  –  довготривала робота десятків тисяч людей, яка має бути гідно завершена. Звертаюсь до Вас, як до представника гаранта Конституції України, вжити заходи по захисту конституційних прав громадян, які зробили свій вибір 28 жовтня 2012 .

 

Депутат обласної ради від міста Черкаси          Любов Майборода

 

 

 

Поділіться з друзями: