Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Груд 2011

Любов Майборода «наїхала» на мера, який «доживає останні дні»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутатка Черкаської обласної ради Любов Майборода кинула камінець у город мера – «людини, яка доживає останні дні». Коментуючи під час своєї прес-конференції ситуацію із закриттям другого міського пологового будинку, Майборода звинуватила мера Черкас Сергія Одарича в тому, що він не розуміється на питаннях реформування медицини. Також депутатка запевнила, що її звільнили з посади заступниці міського голови у тому числі й тому, що вона підтримувала колектив пологового будинку ще в травні.

«Але моя думка не змінилася. Міський голова, маючи середню освіту, абсолютно не розбирається в питаннях медицини, так само, як і в питаннях освіти, культури чи спорту, він впроваджує лише власні проекти і не консультується із громадою», - розповіла Л. Майборода.

Вона також порівняла Черкаси і Тернопіль, де при всіх без винятку комісіях міської ради є координаційні ради, куди входять фахівці з тієї чи іншої галузі й жодне рішення депутати не приймають без обговорення.

«Там міський голова хоче чути думки громади. Сергій Олегович нічого не хоче чути. Він вважає, що знає, що і як треба робити. Я думаю, що він не є патріотом міста, бо не є його жителем. І він поводить себе як людина, яка доживає свої останні дні – треба все взяти і десь щезнути. Тому, так як я сама в цьому місті народилася і живу тут, і збираюся далі жити, то я маю від цієї тимчасової навали місто захистити. Захистити всі наші медичні заклади і не дати зруйнувати нашу медицину», - підсумувала Л. Майборода.

Поділіться з друзями: