Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лют 2015

Кідрук у рамках проекту «Quantum» розповів про зірки

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Пригадайте, коли в останнє ви дивилися у нічне небо. Мабуть, кожен хоч раз, задивляючись на первозданну велич зірок, ставив собі запитання: «Звідки вони з'явилися? Та й взагалі - що таке зорі? Що таке Всесвіт? Що таке і сам простір-час і звідки все це виникло?». Але, на жаль, мало хто знаходив доцільні відповіді. На щастя для зацікавлених людей, в Україні є той, хто здатен задовольнити допитливість небайдужих за допомогою простих та зрозумілих слів. 24 лютого відомий письменник Макс Кідрук, у рамках науково-популярного проекту «Quantum», провів уже другу лекцію у Черкасах.

Захід розпочався о 18:30 у приміщенні Художнього музею, вартість квитків варіювалася від 15 до 45 грн. На акцію завітало більш ніж сто учасників різних поколінь – від школярів і студентів до людей поважного віку.

 

kidrukmaks2

 

Про захоплення фізикою і мету проекту сам лектор розповідає НародUA так:

- У дитинстві я не був відмінником, як і всі байдикував, списував на контрольних. Але, окрім того, я завжди був дуже допитливий. Я дивився на зірки і задавав собі питання про те, що змушує їх там висіти, чому вони випромінюють світло і, взагалі, що вони там роблять. Зараз, за допомогою цього проекту, я хочу показати молодому поколінню фізику цікавою і доступною кожному, яка складається не лише з формул.

 

Лекція мала назву «Народження і загибель зірок». Дивувало, як невимушено і зрозуміло Максу вдавалося вести розповідь на цю тему. Розбавлені жартами та випадками з життя наукові факти та фізичні терміни легко засвоювалися слухачами.

 

Про свої враження та захоплення НародUA розповіла одна з наймолодших учасниць заходу 12-річна Поліна Барабаш:

- Мій брат – фізик, і тому ця тема мені особливо цікава. На першу лекцію я, на жаль, не потрапила, але дуже хотіла піти. Я дуже люблю читати, читаю багато всього різного, але наукові книжки полюбляю особливо. Також іноді дивлюся програми на цю тему на телеканалах Discovery та National Geographic. Лекція дуже сподобалася, вона немов перевернула мою свідомість з ніг на голову. Так що тепер буде ще більше розпитувати брата на цю тему.

 

Прокоментувала акцію НародUA ще одна її активна учасниця Анна Арінакова:

- Лекція була надзвичайно цікава. Я дізналася для себе багато нових моментів, на дещо відкрилися очі. Вона була досить популярна, зрозуміла кожному. На першу лекцію я, на жаль, не потрапила, але дуже хотіла, а цю я чекала дуже довго. Я захоплююся як наукою, навіть читала книжки Стівена Хокінга, так і науковою фанатстикою – завжди хочеться дізнатися більше про навколишній світ. Коли починаєш цікавитися, то розумієш, що фізика складається не лише з математичних формул і законів, вона набагато різноманітніша та захоплива.

 

Захід тривав півтори години та завершився гучними аплодисментами залу. В свою чергу, Макс Кідрук пообіцяв завітати у Черкаси з 3-ю лекцією навесні.

 

Фото 11ch80100.blogspot.com і надані автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему