Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Бер 2014

Каратист, музикант і поет Дмитро Лазуткін презентує «Добрі пісні про поганих дівчат»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

26 березня 0 18.00 у Художньому музеї Черкас Дмитро Лазуткін читатиме свою інтимну та революційну поезію. Спортсмен і музикант презентує збірку віршів «Добрі пісні про поганих дівчат». Про це повідомляє Молодіжна громадська організація «Книжковий маестро».

На тексти зі збірки «Добрі пісні про поганих дівчат» гурти Коzak system, «Файно», «Запаска» і «Калєкція» написали музику. Гурт Коzak system відзняв відеокліпи на пісні «Твоя порядність така спокуслива» і «Шабля». Сам автор каже, що «у «Добрих піснях...» багато слів про кохання, багато пауз про кохання і багато кохання як такого». Дмитро Лазуткін вважає «Добрі пісні про поганих дівчат» своєю «найбільш зрілою, найдорослішою книгою».

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Інженер-металург, журналіст, спортсмен, учасник і організатор літературно-мистецьких акцій, музикант. Дмитро коментував не одні Олімпійські ігри, його голос добре знають шанувальники великого боксу. Його твори, які Ліна Костенко назвала справжньою чоловічою поезією не раз звучали зі сцени Євромайдану. Цього року саме Дмитрові випала нагода коментувати відкриття XXII Олімпійських ігор у Сочі.

Але разом з тим він – поет, автор шести книг і лауреат літературних премій. Його вірші перекладено десятьма мовами.

 

fdhdg

 

На думку Сергія Жадана, поезії Дмитра Лазуткіна значною мірою зроблені "з голосу", з приговорювань і скандувань, вони складаються з морфем і синтагм, якими користуються при сварках у пісочницях і крематоріях."

 

 

 

Фото і прес-анонс надані «Книжковим маестро», а також www.youtube.com

Поділіться з друзями: