Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Жовт 2012

Канівську окружну комісію чотири рази штурмували невідомі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

30 жовтня приміщення "Авто-Ріки" у Каневі, де ніяк не може встановити результати виборів в одномандатному окрузі № 197 окружна виборча комісія, чотири рази штурмували невідомі молодики. Відбивали напад міліція, "Беркут" і опозиціонери. Останні пов'язують ці напади на ОВК, як і блокування підрахунку голосів в окрузі загалом, із перемогою опозиціонера-мажоритарника Леоніда Даценка та спробою його конкурента Богдана Губського визнати вибори недійсними.

Як повідомила прес-служба "Удару", 30 жовтня до ОВК № 197 "підтяглися хлопці спортивної статури", які неодноразово намагалися прорватися у приміщення. Атаку стримали працівники райвідділу міліції, а потім їм на підмогу прибули і співробітники «Беркуту». Крім того, представники «УДАРу», «Батьківщини» і «Свободи» разом з міліцією заблокували вхід у приміщення окружкому.

У час, коли кандидат у нардепи по 197-му округу Володимир Матюша спробував з’їсти протокол підрахунку голосів, невідомі молодики почали штурмувати ОВК.

Голова ОВК та члени комісії кілька разів втрачали свідомість.

Постійно здійснювались спроби зірвати засідання комісії. Так, у приміщенні ОВК навіть вимикали світло.

Приміщення залишили більшість членів комісії, а ті, які залишилися, відмовилися продовжувати роботу.

Після того, як комісія, врешті, розійшлася, кімнати, в яких зберігається виборча документація і сервери, були опечатані. Правоохоронці посилили охорону приміщення і в цілях безпеки навіть заклеїли вікна папером, щоб ніхто не розпочав стрілянину.

Поділіться з друзями: