Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Серп 2012

Канівська міліція не бачить цінності у книзі відгуків, яка зникла з музею Шевченка

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Канівські правоохоронці не вбачають жодної цінності у книзі відвідувачів, яка у серпні 2010 року зникла із музею Тараса Шевченка відразу після того, як там з’явилося чимало критичних відгуків щодо реконструкції музею.

 

Зокрема, депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій повідомив НародUA, що на його численні запити нарешті відреагували у Канівському міському відділі УМВС України в Черкаській області.

 


«Отримав цікаву відповідь. По-перше, повністю перекручено час зникнення книги. Я у заяві чітко вказую на серпень 2010 року, а у Постанові стверджують, що «...Гамалій вказав, що 21.03.2012 з музею Т.Г.Шевченка зникла книга вражень». Чи це такі «фахівці» у Канівській міліції працюють, чи це так свідомо перекручують факти. По-друге, диву даєшся, що Канівській міліції «...не представилось можливим» опитати генерального директора. Знову ж таки, чи це такі «професіонали», чи генеральний директор марсіянин, чи просто міліція зневажає цю проблему», - зауважив Юрій Гамалій.

 

Згідно копії постанови про відмову в порушенні кримінальної справи, яку він нам надав, Василя Коломійця і справді важко опитати.

 

«При неодноразових спробах опитати генерального директора Канівського національного заповідника не представилось можливим. На його адресу направлений запит з певним переліком питань з приводу викладеного у заяві Ю. Гамалія. Враховуючи викладене, а також те, що встановити на даний час історичну цінність книги вражень музею Тараса Шевченка та її місце перебування неможливо, в діях В. Коломійця відсутній склад злочину, передбачений ознаками ст. 364 КК України», - зазначає у постанові капітан міліції О. Жилін.

 

Заувага про «неможливість встановлення історичної цінності книги відгуків» викликала певні сумніви у Юрія Гамалія.

 

«Це при тому, що на всіх книгах, які існували до серпня 2010 року, науковці навіть захищають дисертації, як от нинішній заступник генерального директора Світлана Брижицька. Я вже подав депутатський запит до науково-методичної ради Шевченківського національного заповідника у Каневі з проханням дати свою оцінку історичній цінності всіх книг відгуків, і зокрема зниклої у серпні 2010 році. Розраховую на оцінку і інших українських науковців. По отриманню таких оцінок буду звертатися у прокуратуру», - підсумував Юрій Гамалій. 

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: