Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Черв 2012

Канівчани просять міліцію розшукати книгу відгуків з музею Шевченка

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Книгу відгуків, яка зникла із оновленого музею Тараса Шевченка у Каневі буде розшукувати міліція.

Принаймні, таке прохання висловив депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій.

 

Він стверджує, що звертався до генерального директора Шевченківського національного заповідника Василя Коломійця з проханням повернути книгу відгуків, проте це не дало жодних результатів. Книга, до якої відвідувачі можуть вписувати свої враження про музей, з'явилася, але інша.

 

«З 23 серпня 2010 року в оновленому музеї Т.Г. Шевченка у Каневі на столику чергової знаходилася книга вражень відвідувачів, в яку, всі хто бажав, записував свої враження від побаченого. На жаль, за кілька днів ця книга зі свого постійного місця зникла і до 21 березня 2012 року на столику чергової музею не було ніякої книги для записів вражень відвідувачів.  З 21 березня 2012 року на столику чергової з'явилася нова, чиста книга вражень відвідувачів, в якій не було записів зроблених у серпні 2010 року», - розповів Юрій Гамалій.

 

За його словами, частину записів, які були зроблені у серпні 2010 року, надрукувала газета «Слово Просвіти» (№ 35 (568) за 2-8 вересня 2010 року), хоча в заповіднику стверджують, що книга знаходилася у «Тарасовій світлиці, попри те, що відвідувачі чудово пам'ятають – робили записи саме в музеї.

 

«Кожна з книг вражень відвідувачів музею Шевченка, які велися з кінця ХІХ століття, є безцінним надбанням всього українського народу, його історії. Тому прошу провести розслідування та встановити місце знаходження книги вражень відвідувачів музею Т.Г. Шевченка у Каневі, яка у серпні 2010 року знаходилася на столику чергової, і у якій залишали свої враження відвідувачі музею. Якщо ж ця книга втрачена (приходжу до такого припущення в результаті того, що протягом тривалого часу не можу отримати можливості її бачити), то в цьому вбачаю склад злочину щодо збереження документів, які мають історичну цінність. В такому разі прошу відкрити кримінальну справу в зв'язку з втратою документу, що має історичну цінність для українського народу і належить Україні», - написав Юрій Гамалій у своєму зверненні до міліції.

 

Фото: ridna.info

Поділіться з друзями: