Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Трав 2012

Яценюк і Томенко по черзі кинули камінці в город Одарича

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Відсутність у Черкаській міській раді фракції «Фронту Змін» спонукала лідера партії «Фронт Змін» Арсенія Яценюка та віце-спікера Верховної Ради Миколу Томенка кинути кілька камінців у город міського голови Черкас Сергія Одарича.

Так, відповідаючи на запитання НародUA під час сьогоднішньої прес-конференції, обидва посадовці згадали про мера Черкас.

 

Зокрема, ми поцікавилися у Арсенія Яценюка, як так сталося, що фракція «Фронту Змін» у Черкаській міській раді перестала існувати.

 

«Просто там були депутати, які голосували за закриття пологового будинку № 2, і я виключив усіх їх із політичної партії «Фронт Змін». Це було офіційно і це було оприлюднено в пресі. На жаль, вони стали дуже активно співпрацювати з мером, а мер став дуже активно співпрацювати не з громадою, а з Партією регіонів. Тому їх позбавили партійних мандатів», - сказав Яценюк.

 

На уточнююче запитання, що ж стало причиною такого розвитку подій, нардеп відповів:

 

«Думаю, що проблема в тому, що немає інституту відкликання місцевих депутатів. Влада ж тепліша. Приходили під одними гаслами, а як голосувати за закриття пологового будинку, так напевно хтось попросив і вирішили прийти проголосувати. Ми – відповідальна політична сила, тому вони більше не члени партії «Фронт Змін», - підсумував Арсеній Яценюк.

 

Тим часом, Миколу Томенка наше запитання спонукало пригадати подробиці виборів міського голови в Черкасах і пошкодувати, що місто очолив не Микола Булатецький (він, до речі, теж був присутній на прес-конференції і ніяк не міг вимкнути мобільний телефон, який разів 5 поспіль демонстрував присутнім усю красу свого невибагливого рингтону).

 

«Історія із виборами міського голови Черкас дуже чітко продемонструвала, як можна маніпулювати людьми. Коли є слабенький кандидат від Партії регіонів, який нікуди не влазить, і є кандидат від опозиції. А тут з'являється інший кандидат, який каже – друзі, я демократ, вільний чи не вільний, але борюся за черкащан. Але після виборів він тричі цілується із головою Черкаської облдержадміністрації і активно працює на Партію регіонів.

 

Це й наша помилка в тому числі, що ми не допрацювали по виборах міського голови. Опозиція мала всі підстави для перемоги. Тому зараз ми думаємо над цим питанням, щоб на наступних місцевих виборах мати серйозного кандидата, а не шукали третю силу», – заявив Микола Томенко.

 

Його підтримав Арсеній Яценюк, із сумом констатувавши, що «кожна третя сила, чомусь потім стає силою в руках влади».

 

Нагадаємо, що на місцевих виборах восени 2010 року кандидат від опозиції Микола Булатецький зайняв друге місце.

 

Фото: thesegracefilleddays.blogspot.com

Поділіться з друзями: