Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Січ 2015

Я - Волноваха

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Трагедія під Волновахою – одна з найжахливіших і найбільш шокуючих подій неоголошеної війни. Вона викликала обурення у європейців, зневагу у росіян та щиру скорботу у мільйонів українців. 18 січня на честь жертв кривавого розстрілу у десятках міст відбулися благодійні акції і марші миру під гаслом «Я - Волноваха». Прийшли вшанувати пам'ять загиблих і небайдужі черкасці.

Відбувся захід на Соборній Площі. Він зібрав більш ніж сотню учасників. Багато хто тримав таблички з гаслами «Stop terror», «Путін, руки геть від України!», «Я – Волноваха». У натовпі майоріли прапори Правого сектору, Громадського контролю, Самооборони та Автомайдану.

Кожен охочий мав змогу висловити усе, що накипіло, розповісти про свої думки і враження чи просто побажати Україні миру з імпровізованої сцени.

 

nthngf

 

У організації маршу миру брали участь велика кількість черкаських волонтерів та громадських діячів, зокрема й активісти Ярослав Лавров та Наталка Вернидуб.

Акція недарма проходила під гаслом «Stop Russian terrorism». На заході згадували не лише подвиги "кіборгів" та трагедії АТО, а й Конотоп 1659 року та героїв Крут, лунали пророчі вірші щодо агресії Кремля.

Дійство завершилося колективним виконанням гімну та закликами до найшвидшої перемоги, яку українці вже давно заслуговують.

 

 

Фото - Громадське ТБ: Черкаси

Поділіться з друзями: