Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Груд 2011

Ізраїльсько-американський фонд готовий інвестувати в Черкащину 100 млн доларів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб запевняє, що сьогодні ведеться потужна робота по налагодженню співпраці з Ізраїлем.

Зокрема, очільник області зустрічався із генеральним директором національної компанії, яка забезпечує питною водою Ізраїль.

«Я з ним зустрічався, ми обговорювали проблеми, які сьогодні є в п’яти районах Черкаської області щодо постачання та якості питної води, щодо забезпечення постачання води в місто Умань», - розповів С. Тулуб.

Також, за його словами, в області напрацьовано «цілий перелік перспективних інвестиційних проектів».

«Днями до нас приїде група фахівців, яка буде відпрацьовувати ці проекти. Крім того, сьогодні ми провели  переговори спільно з ізраїльсько-американським фондом, і вони готові вже сьогодні інвестувати в наші проекти. Вже є проекти, які можна через декілька місяців після розробки починати реалізовувати. Фонд готовий вже виділити 100 мільйонів доларів. Це і будівництво готелю біля черкаського аеропорту і багато інших проектів», - наголосив С. Тулуб.

Підсумовуючи, він зазначив, що є доручення Президента щодо створення національної, міжнародної (спільно з ізраїльською стороною) робочої групи по розвитку Умані і Черкаської області.

 

Поділіться з друзями: