Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лист 2012

Губернатори Житомирщини і Черкащини мають найбільше шансів на звільнення

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голови Черкаської та Житомирської обласних держадміністрацій мають сьогодні найбільше шансів "полетіти" з посад за наслідками парламентських виборів в Україні. Так, Сергій Тулуб і Сергій Рижук набрали найбільше голосів (по 12 %) в опитуванні інформаційного агентства RegioNews "Кого із губернаторів за результатами виборів звільнить Янукович?"

В опитуванні взяло участь уже більше 2300 респондентів.

Таким чином, 24% опитаних вважають, що саме цих губернаторів Президент України звільнить з посади. 

В трійці «лідерів» на виліт - губернатор Львівської області Михайло Костюк з 10 % антирейтингу. За ним - голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк з 9 % голосів.

votetulub

 

Як зазначив ІА RegioNews керівник дослідницьких програм компанії «СоцІнтел» Руслан Павленко, губернаторські посади можуть стати предметом "розміну", зокрема й на користь опозиційних партій для забезпечення стабільності нової політичної системи.

 

Як зауважував уже НародUA, Партія регіонів на Черкащині, за даними екзит-полів, посіла третє місце після "Батьківщини" та "Удару". Хоча, за поточними даними ЦВК, поки що ПР перебуває на другій позиції.

Зі свого боку, "Удар" заявляє, що ПР підтасовує результати, щоб залишитися на другому місці за підсумками виборів на Черкащині.

Натомість сам Сергій Тулуб у день голосування НародUA заявив, що Партія регіонів переможе, однак не спрогнозував конкретні цифри.

Поділіться з друзями: