Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лют 2012

Горкун доводитиме в суді, що він не корупціонер

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Прокуратура Черкаської області здійснила перевірку виконавчих органів Черкаської міської ради на дотримання антикорупційного законодавства.

Про це під час сесії міської ради повідомила заступник прокурора області Юлія Пасічна.

 

За її словами, виявлено двох посадових осіб, які порушували закон у питанні суміщення посад.

 

Зокрема, один із них – секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун. Він, окрім того, що є держслужбовцем, також є засновником одного з підприємств. Крім того, прокуратура зацікавилася керівником одного з департаментів, якого теж звинувачено у порушенні антикорупційного законодавства.

 

«Прокуратура передає ці справи до суду», - повідомила Юлія Пасічна.

 

Тим часом, Віктор Горкун сказав, що він дійсно 2 роки тому створював підприємство, але воно було недіючим, і коли він приступав до виконання обов'язків секретаря міськради, то написав заяву про звільнення із посади директора. Крім того, в травні минулого року він заявив про вихід із засновників, але було вирішено не міняти статут, а просто ліквідувати підприємство. Проте ліквідація досі не здійснена, тому Віктор Горкун відстоюватиме свої інтереси у суді.

 

За словами міського голови Черкас Сергія Одарича,  подібні випадки є наслідком того, що з 1 січня відбулися зміни у законодавстві, і відтепер держслужбовець не може бути засновником підприємства.

 

На фото: Секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун під час святкування Покрови у Чигирині (14 жовтня 2011 року), procherk.info

Поділіться з друзями: