Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Груд 2011

Французи зацікавилися черкаськими родовищами торфу

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської райдержадміністрації Євген Влізло зустрівся з експертом Європейського Союзу в Росії французом Сержем Бієсом. У ході зустрічі, що відбулася в приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації в Черкасах, сторони обговорили можливе співробітництво та налагодження інтернаціональних партнерських відносин.

Під час переговорів Євген Влізло презентував інвестиційний потенціал району, акцентувавши на найбільш перспективних пропозиціях. Французьку сторону в більшій мірі зацікавили торфові родовища в Ірдині, де запаси торфу складають 9506 тисяч тонн та збережено видобувну й переробну базу. Крім того, є перспектива співробітництва у розвитку сміттєпереробної галузі, агропромислового комплексу, будівництва дерев’яних будинків, які нині користуються особливим попитом у французької молоді. Наразі Серж Бієс готовий виступати у Франції офіційним представником Національної горілчаної компанії.

«Мені сподобалася Україна. На Черкащині я вже вдруге. Під час першого візиту вдалося встановити партнерство між Черкаським державним технологічним університетом і Вищою комерційною школою в Ненсі, Вищою політехнічною школою Парижу та Центральною школою економіки. Зокрема, у вашому районі мене зацікавило кілька проектів. Маю хороші зв’язки у Франції та досвід роботи з Росією, тож готовий до співпраці у галузі розвитку деревообробної промисловості, економіки Черкаського району, навчання під час роботи, тощо. Ми обов’язково розробимо конкретні пропозиції щодо розвитку цих проектів», - наголосив пан Бієс.

У ході зустрічі сторони також домовилися про співпрацю Черкаського району з французьким муніципалітетом de Saint-Avold, де проживає близько 30 тисяч населення. А також йшла мова про можливе паралельне партнерство між Черкащиною та департаментом Moselle, кількість населення якого сягає одного мільйона. Під час наступного візиту, який пан Бієс планує здійснити вже у березні, можливе підписання відповідного меморандуму про співпрацю. До того часу сторони зобов’язалися вивчити найбільш привабливі проекти та обмінятися пропозиціями щодо їх реалізації.
Про це повідомляє офіційний портал Черкаської облдержадміністрації.

 

Поділіться з друзями: