Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лист 2012

Фірма «Фундамент» зрубала біля художньої школи дерев на 60 тисяч гривень

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Дерева по вулиці Хрещатик, 212 зносять через будівництво, але забудовник зобов’язався після здачі об’єкту в експлуатацію знову висадити біля художньої школи зелені насадження.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила директорка департаменту муніципальної інспекції Черкаської міської ради Ольга Швець.

 

«Рішенням сесії Черкаської міської ради у 2006 році ТОВ «Фундамент» було надано в оренду земельну ділянку на 49 років під будівництво офісно-житлового комплексу. У 2012 році вони отримали декларацію ДАБК на початок будівельних робіт та акт на знесення зелених насаджень, підписаний комісійно - у тому числі обласною екологічною інспекцією. У цьому ж таки 2012 році ТОВ «Фундамент» звернулось до відділу екології Черкаського міськвиконкому з проханням нарахувати їм відновлювальну вартість дерев, які будуть знесені. Вартість була порахована у розмірі більше 60 тисяч грн. При здачі об`єкта в експлуатацію вони мають на тому ж місці висадити зелені насадження на цю суму» - пояснила Ольга Швець.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему