Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Серп 2014

Фестиваль «Республіка» через мистецтво налагоджує суспільний діалог

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Фестиваль «Республіка» як культурно-мистецька акція «Мистецтво – наша зброя» увійшов у перелік рекомендованих Мінкультури проектів, спрямованих на налагодження суспільного діалогу через мистецтво.

Протягом липня 2014 року розглядали та визначали культурно-мистецькі проектів під загальною назвою «Взаєморозуміння», здійснення яких фінансуватиметься за рахунок коштів Міністерства культури.

 

Заходи у рамках визначених проектів сприяють налагодженню суспільного діалогу засобами мистецтва, обміну творчим досвідом між митцями різних регіонів України, стимулюванню інноваційних та сучасних тенденцій розвитку національної культури і мистецтва.

 

10615704 579189205526206 1596808562 nrespublica rev1

 

Таким чином, експертна рада програми «Взаєморозуміння» визначила та рекомендувала до реалізації 27 культурно-мистецьких проектів. 

За задумом проекту «Взаєморозуміння», який має сприяти налагодженню суспільного діалогу засобами мистецтва, обміну творчим досвідом між митцями різних регіонів України, охопив більшість регіонів України: від Івано-Франківська, Львова та Чернігова до Донецька, Харкова та Дніпропетровська. 

Тематика самих проектів-переможців є досить широкою: практикуми, семінари, презентації національних костюмів, форуми творчої молоді, представлені і сучасні проекти – драматичні фестивалі, мистецькі акції.

Знайшли відображення і актуальні нині культурно-мистецькі проекти у контексті військової тематики. Серед них – проект з Хмельниччини «Мистецтво наша зброя», Львівський «Тиждень актуального мистецтва «Ментальні Війни», Київський «Між революцією і війною» та інші.

Проекти буде реалізовано відповідно до наказів Мінкультури України від 06.06.2014 № 439 «Про культурно-мистецькі проекти під загальною назвою «Взаєморозуміння» та від 17.07.2014 № 564 «Про Експертну раду з розгляду та визначення культурно-мистецьких проектів під загальною назвою «Взаєморозуміння».

 

 Джерело: http://mincult.kmu.gov.ua

Фото організаторів Фестивалю

Поділіться з друзями: